перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
 

Спогади про літо 29.06.2020

Заборона на роботу дитячих оздоровчих таборів 29.06.2020

Ремонт покрівлі школи 29.06.2020

Останній дзвоник онлайн 29.05.2020

Увага! Додаткова сесія ЗНО 27.05.2020

День вишиванки 21.05.2020

Один день рік годує! 15.05.2020

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 13.05.2020

Чиста школа 09.05.2020

День пам'яті та примирення 08.05.2020

Карантин продовжено до 22 травня 08.05.2020

Конкурс юних читців 12.03.2020

206-а річниця від дня народження Тараса Шевченка 10.03.2020

Почесне ІІ місце дівчат з волейболу 03.03.2020


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Форум відділу освіти
Портфоліо вчителів
Документи
Порадник для молоді «Самостійний пошук роботи»
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Дистанційна освіта
Погода у нас в селіСтатистика сайту

 

Історія школи

Школа

    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Луковичі Іваничівського району Волинської області знаходиться за адресою: поштовий індекс 45330, вул. Селянська, 15 с. Луковичі, Іваничівського району, Волинської області. Освітня діяльність здійснюється на основі Ліцензії № 030193 серія ЗО (реєстраційний № 187 ) виданої 1 вересня 1996 року управлінням освіти Волинської обласної державної адміністрації на провадження освітньої діяльності „ за рівнем повної загальної середньої освіти". Термін дії ліцензії – безстроково. Школа зареєстрована як юридична особа №2210 від 4.12.2002 р., включена до єдиного державного реєстру і присвоєно їй ідентифікаційний код 23016601.
    Школу відвідують діти із сусідніх сіл Орищі, Бужковичі (Іваничівського району) та Нехвороща (Володимир-Волинського району). Навчання проводиться в одну зміну. Для реалізації прав дітей щодо рівного доступу до якісної освіти , в ході виконання регіональної та обласної програм «Шкільний автобус» школа отримала в 2008 році автобус. З жовтня 2003р. учні школи мають можливість займатись в сучасному комп’ютерному класі. Всі вчителі пройшли підготовку за програмою INTEL. Навчання для майбутнього». Для активізації використання персональних комп’ютерів школа має у використанні електронні програмні засоби навчального призначення з різних предметів, використовується 2 проектори, екран,інтерактивна дошка, школа забезпечена сучасними мультимедійними засобами, всі учні мають можливість знайти необхідну інформацію в інтернеті, який був підключений одним з перших в районі власними силами ще в 2005 р..
Учні 10 класу охоплені профільним навчанням, напрям української філології, 11 класу вибрали історичний профільщо дає можливість школярам обирати напрямок підготовки до майбутньої професії. З метою забезпечення наступності у здобутті освіти, в школі впроваджена допрофільна освіта, яка здійснена через поглиблене вивчення окремих предметів, факультативи, гуртки. В 2016-2017н.р. в школі учні 8-9 класу вивчають поглиблено українську мову, в школі працює секція Малої Академії Наук.
    Педагоги школи мають багаторічні традиції, творчі підходи до роботи зі здібними та обдарованими учнями. У 2017 році за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад учні школи зайняли 16 призових місць. Велика увага приділяється позашкільній роботі, учні школи мають можливість займатись в 4 гуртках культурно-спортивного напрямку, 1 – краєзнавчому, 1 – еколого-натуралістичному. Результатом позаурочної роботи школи в 2012р. є переможці в багатьох районних конкурсах і фестивалях: «Моя Батьківщина- Україна», «Срібні дзвіночки», конкурс Різдвяних вертепів і колядок, «Новорічний подарунок», «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», конкурс «Птах року 2012-одуд», операція «Мурашка». Екологічний похід , операція «Кролик», конкурс «Парад квітів біля школи», акція «Дослідницький марафон» та участь наших учнів у різних обласних, Всеукраїнських конкурсах.
Система спортивно-масової роботи , яка склалась в школі , дозволяє залучати значну масу молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом у поза навчальний час, бути переможцями (Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Нащадки козацької слави» - учні зайняли ІІІ командне місце, волейбол – команда вчителів 11 років поспіль займає І місце і т.д.) і брати участь у районних та обласних змаганнях, спартакіадах.

    Щиро радіємо успіху наших вихованців на 15-му Всеукраїнському фестивалі дитячого кіно та телебачення «Веселка» і Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів «Ми – діти України», що проходив на Полтавщині у місті Кременчук. Горді перемогою наших хлопців Недбайла Дениса, та Голіброди Павла у супроводі вчителя Мисюри Романа. А також вітаємо дівчат-фотографів з міста Луцька із призовими місцями. Гідно представлена наша волинська команда на чолі з методистом спортивно-технічного відділу, керівником гуртків фотосправи Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Солодовником Сергієм Вікторовичем, який по дорозі додому показав дітям столичні визначні місця.
     Вітаємо всіх хто вміє радіти успіху інших, а особливо земляків. Волинь перемагає!!!

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Луковичі
Директор школи – Недбайло Р. Ф.
45330, вул. Селянська, 15, с. Луковичі,
Іваничівського р-ну, Волинської обл..,
тел. (03372)97747
E-mail, lukovychi@ukr.net,
http:// http://lukovychi.ivosvita.org
    

 


  Приєднані файли:
Завдання учням 18 травня - завантажити файл

31.08.2012 12:43